Що таке зображення високої чіткості Full HD

Давайте все-таки розберемося на побутовому рівні в тому, що таке відео високої роздільної здатності, і чому воно таке важливе саме в весільній відеозйомці!!! Спочатку - про роздільну здатність взагалі. Стандартні фільми у форматі DVD-video записуються з розширенням 720х576 (PAL) (кількість крапок). Така роздільна здатність не може забезпечити високоякісне зображення при перегляді на великих екранах, тому з часом були розроблені нові види роздільних здатностей, які вже відносяться до так званого відео високої чіткості Full HD. Максимальне розширення на даний момент - 1920х1080 крапок, що майже в три рази більше, ніж стандартне DVD-video. Стандартом зараз є два види роздільної здатності: Hd720 (1280*720 крапок) і Hd1080 (1920*1080крапок). В цей час як звичайне DVD 576і (720х576крапок). Різницю між 576p і 1080p легко побачити навіть на зменшених зображеннях, ось наведені стоп кадри для порівняння. Так виглядае картинка при збільшенні.

 

 

Червоний колір - роздільна здатність звичайного DVD
Синій колір - HD redy
Та звичайна картинка в якості Full HD
 

Коли звичайний кадр DVD відтворюється на екрані з діагоналлю 1 метр - зображення видається замиленим і не чітким. Але запустивши через цей плеєр фільм 1080p, тут же видно всю красу високого розширення - фільм виглядав, абсолютно як в кінотеатрі. Чітка та як жива картинка, вражае своєю чіткістю. І це вже можна було з повним правом називати повноцінним домашнім кінотеатром.

Тому, будьте уважні при виборі якості відеозйомки вашого весілля. Час та розвиток не стоїть на місці, а рухаеться великими кроками вперед. І уже через короткий проміжок часу, а то і вже :), якість звичайного DVD буде просто не актуальна...

Увійдіть або зареєструйтеся для того щоб додати відгук!