Поради молодим

Що таке зображення високої чіткості Full HD

Давайте все-таки розберемося на побутовому рівні в тому, що таке відео високої роздільної здатності, і чому воно таке важливе саме в весільній відеозйомці!!! Спочатку - про роздільну здатність взагалі. Стандартні фільми у форматі DVD-video записуються з розширенням 720х576 (PAL) (кількість крапок). Така роздільна здатність не може забезпечити високоякісне зображення при перегляді на великих екранах, тому з часом були розроблені нові види роздільних здатностей, які вже відносяться до так званого відео високої чіткості Full HD.

Професійний весільний відеооператор - як вибрати?

Весілля - є однією з найбільш значимих дат у житті людини. Багатьом хочеться, щоб весільний день залишився не тільки в пам'яті, але й був зафіксований на відеокамеру, збережений для себе і для нащадків.

Як вибрати весільного фотографа?

Кожен з нас мріє про казкове весілля, спогади про яке мають залишитися з нами на все життя. Цілком природньо, що кожна наречена бажає, щоб все на її весіллі було бездоганно, і наша мета - допомогти їй у цьому. Створити чарівну казку на сторінках весільного альбому, передати всю атмосферу свята, ніжності та любові - завдання досить відповідальне як з технічної, так і з емоційної, творчої точки зору. Тому досить серйозно треба поставитися до вибору майстра, що втілюватиме історію Вашого кохання. Звичайно, передусім треба визначитись з бюджетом фотозйомки.

ПОРАДИ молодятам від ФОТОГРАФА та ВІДЕООПЕРАТОРА

Підготовка до весілля – це клопіт, турботи і ще раз клопоти. Зустрічі та сюрпризи. Не всі сюрпризи можуть виявитися приємними. Сподіваюся, що ця інформація Вам допоможе. Як добре виглядати на фотографіях.

Не влаштовуйте дівич-вечір або парубочий напередодні весілля, так як в день весілля особа може опухнути, а самопочуття – зіпсуватися. Мішки під очима також не зможуть прикрасити ваш портрет. Постарайтеся організувати цей захід не менше, ніж за пару днів до головного торжества.

РІЧНИЦІ ВЕСІЛЛЯ

Зелене весілля - день одруження.
Найперше весілля в списку роковин. Воно і є вдень укладення шлюбу і точкою відліку нових ювілеїв. Святкується протягом першого року після укладення подружнього союзу кожного місяця в число весілля. Зазвичай дарують тільки квіти. Її символ - листя миртів у весільному вінці.

Увійдіть або зареєструйтеся для того щоб додати відгук!